Skip to main content

YASAL UYARI

Son güncellenme: 1 Eylül 2010


Predictor® web sitesine (“Web sitesi”) hoş geldiniz.

Web sitesi Omega Pharma N.V ("Omega", "biz" veya "bizler") tarafından idare edilmektedir.

Onayınız ve Yasal Uyarı değişiklikleri

Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Yasal Uyarı'yı incelediğinizi ve onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Web sitesi, içeriği ve bu Yasal Uyarı zaman zaman önceden haber verilmeksizin güncellenebilir ya da değiştirilebilir. Bu güncelleme veya değişikliklerin ardından bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu güncelleme veya değişikliklerle bağlanmış olursunuz. Dolayısıyla bu Yasal Uyarı'yı periyodik olarak inceleyin.

Web sitesinin kullanılabilirliği

Bu web sitesi Avrupa Birliği yasaları ve yönetmeliklerine uymak üzere tasarlanmıştır ve sadece Avrupa Birliği'nde yaşayanların kullanımına yöneliktir. Web sitesine erişim, Avrupa Birliği dışındaki belli kişiler veya belli ülkeler için yasal olmayabilir. Bu web sitesine Avrupa Birliği dışından erişiyorsanız risk ve sorumluluklar size ait olacaktır.

Ürün ve/veya hizmet bilgisi

Web sitesinde sunulan bilgiler ülkeden ülkeye değişebilir ve tüm ürün ve/veya hizmetler her ülkede mevcut olmayabilir. Bir ürün veya hizmete yapılan atıf bu ürün veya hizmetin sizin ülkenizde mevcut olduğu veya olacağı anlamına gelmez. Bu web sitesinde anılan ürün ve hizmetler, ülkeye bağlı olarak farklı mevzuat gerekliliklerine tabi olabilir. Bu web sitesindeki hiçbir şey ilgili ülkede izin verilmeyen bir ürün veya hizmetin tanıtımı veya reklamı olarak kabul edilemez.

Tıbbi tavsiye kaynağı değildir

Bu web sitesi ve içeriği, genel biçimde sunulmaktadır ve sadece bilgi vermek amacı taşımaktadır. Web sitesi ve içeriğinin profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmesi amaçlanmamakta veya tavsiye edilmemektedir. Bu web sitesindeki hiçbir şey tıbbi tanı veya tedavi amacıyla kullanılamaz ve kullanılmamalıdır. Tıbbi durum veya tedavilerle ilgili olarak daima hekiminizin veya diğer bir yetkili sağlık uzmanının tavsiyesine başvurun. Bu web sitesinde okuduğunuz herhangi bir bilgi nedeniyle asla tıbbi tavsiyeleri göz ardı etmeyin veya sormakta gecikmeyin.

Mali tavsiye kaynağı değildir

Web sitesi ve içeriği Chefaro mülkiyetinde veya denetimindedir ve telif hakları yasalarıyla korunmaktadır. 
Bu web sitesinde verilen bilgiler, yatırım tavsiyeleri dahil fakat bununla sınırlı olmayan her tür tavsiye veya vergi veya yasal konular için kullanılamaz ve kullanılmamalıdır. Bu web sitesindeki bazı beyanlar "ileriye dönük beyanlardır". Bu beyanlar stratejik seçeneklere, gelecekteki stratejilere ve bu stratejilerin tahmini faydalarına dair beyanları kapsar; ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu beyanlar Omega'nın mevcut beklentilerine dayanmaktadır ve sadece beklentilerin ifade edildiği tarih için geçerlidir. Omega'nın gerçek sonuçları bu ileriye dönük beyanlarda belirtilen veya ima edilenlerden maddi farklılık gösterebilir. Gerçek sonuçların bu ileriye dönük beyanlarda belirtilen veya ima edilenlerden maddi farklılık göstermesine sebep olabilecek risk ve belirsizlikler Omega'nın Yıllık Raporu'nda tanımlanmaktadır. Omega bu risk faktörlerinin gelişimini güncellemek, bu açıklamadaki ileriye dönük beyanlardan birine yapılan revizyonu halka açıklamak veya gelecekteki olay veya gelişmeleri yansıtacak düzeltmeler yapmak konusunda yükümlülüklerinden feragat etmektedir.

Telif hakkı ve bilgilerin kullanımı

Web sitesi ve içeriği Omega mülkiyetinde veya denetimindedir ve telif hakları yasalarıyla korunmaktadır. Web sitesinden kişisel ve ticari amaçlarınız dışında kullanmak üzere metin, görüntü, ses ve video gibi bilgilere erişebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz, ancak web sitesinin ve içeriğinin değiştirilmesine veya ayrıca çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Web sitesini veya içeriğini dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, tekrar kullanamaz veya tekrar gönderemezsiniz. Omega, web sitesindeki bilgileri kullanmanızın herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini garanti etmez. Bu paragrafta belirtildiği gibi sınırlı kullanım izni haricinde, web sitesi veya içeriğinin herhangi bir kısmında size hiçbir izin veya başka hak verilmemektedir.

Ticari markalar

Bu web sitesindeki ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari takdimler ulusal ve uluslararası yasalarla korunmaktadır. Bunların hiçbiri Omega'nın önceden yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Omega'nın açık yazılı izni olmaksızın bu ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler ve ticari takdimlere dair size lisans veya herhangi bir hak verilmemektedir.

Garantilerin reddi

Omega web sitesini ve içeriğini doğru ve güncel tutmak için makul ölçüde çaba harcamaktadır; ancak web sitesinin ve içeriğinin doğruluğu veya eksiksizliğine dair herhangi bir açıklama veya garantide bulunmuyoruz.

WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR. OMEGA WEB SİTESİNİN VEYA İÇERİĞİNİN EKSİKSİZLİĞİ, DOĞRULUĞU, ERİŞİLEBİLİRLİĞİ, HAK İHLALİ VEYA BELLİ BİR AMACA UYGUNLUĞU KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. OMEGA WEB SİTESİNİN VE İÇERİĞİNİN VİRÜS, SOLUCAN VEYA BULAŞICI VEYA YIKICI ÖZELLİKTE BAŞKA KODLAR İÇERMEDİĞİNE DAİR BEYANDA VEYA GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.
OMEGA, OMEGA PHARMA GROUP'UN DİĞER ŞİRKETLERİ VE BU WEB SİTESİNİN VEYA İÇERİĞİNİN OLUŞTURULMASI YA DA BARINDIRILMASINA KATILAN HERHANGİ BİR TARAF, WEB SİTESİNE VE/VEYA İÇERİĞİNE ERİŞİMDEN, KULLANIMLARINDAN, KULLANILAMAMALARINDAN, GÜVENİLMESİNDEN VEYA HATA VEYA İHMALDEN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, ARIZİ, NİHAİ, DOLAYLI VEYA CEZAİ HASARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.
Bazı yargı mercileri belirli garanti ve/veya yükümlülüklerin istisnasına ve/veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu istisna ve/veya sınırlandırmalar sizin için geçerli olmayabilir.

Geçerli yasa ve yetkili mahkeme

Bu web sitesi ve içeriğine dair talepler Belçika yasalarınca idare edilmektedir. Bu web sitesini kullanarak, Belçika mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini onaylamaktasınız.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Bu web sitesi Omega'nın kontrolünde olmayan ve bu Yasal Uyarı'nın geçerli olmadığı sitelere referans veya bağlantı içerebilir. Bu referanslar ve/veya bağlantılar sadece size kolaylık sağlamak içindir ve Omega bu diğer web sitelerinden veya buralara verilen referans veya bağlantılardan doğan hasar veya yaralanmalardan sorumlu olmayacaktır. Diğer web sitelerine yapacağınız ziyaretten sadece kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

Web sitesine bağlantılar

Web sitesi ve içeriğinin çerçevelenmesi, derin bağlantı, yansıtılması veya yeniden aktarılmasına, web sitesi veya içeriğinin üçüncü taraf web sitesinde tümüyle veya kısmen alıntılanması veya kullanımına Omega'nın önceden yazılı onayı olmaksızın izin verilmez. Web sitemize bağlantı vermek istiyorsanız aşağıdaki adresten bizimle temas kurun.

Gizlilik İlkesi

Bu web sitesini kullanmanız Gizlilik İlkemiz'e de tabidir.

Bizimle iletişime geçin

Bu Yasal Uyarı hakkında sorularınız varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Omega Pharma NV

Venecoweg 26

9810 Nazareth