Predictor

HAMİLE KALMA ŞANSINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Vücudunuzu hamileliğe hazırlamak için yapabileceğiniz her şeyi yaptınız; şimdi hamilelik şansınızı artırmak için yapabileceğiniz her şeyi yapma zamanı. Okumaya devam edin ve başlıca ipuçlarımızı keşfedin.

Tam yumurtlama gününde cinsel ilişkiye girmeli miyim?

 
 

Yumurtlamaya kadar olan sürede her gün cinsel ilişkiye girmek hamile kalma şansınızı artıracaktır. Cinsel ilişkiyi planlamanın ilişkinizde baskı oluşturduğunu düşünüyorsanız, geri adım atarak normalde yaptığınız şekilde cinsel ilişkiden zevk almaya çalışın. Stresin doğurganlığıazalttığı bilinir; bu yüzden ne kadar rahatlarsanız hamile kalma olasılığınız o kadar artar!

Predictor® Ovulation en doğurgan olduğunuz dönemin ne zaman olduğunu tahmin etmenin en kolay yoludur. Predictor® Ovulation ve diğer ürünlerle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Mümkün olduğunca sağlıklı olduğumdan nasıl emin olabilirim?

Sağlıklı bir yaşam sürdürün, orta yoğunlukta bir fiziksel aktiviteyi günlük rutininize dahil edin, sağlıklı beslenin, kafeini sınırlayın ve stresi yönetin. Hamilelik sırasında aynı iyi alışkanlıklar size ve vücudunuza yararlı olacaktır.

Hamilelik öncesi planlaması nedir?

Sağlık uzmanınız genel sağlığınızı değerlendirebilir ve sağlıklı bir hamilelik şansınızı artırabilecek yaşam stili değişiklikleri belirlemenize yardımcı olabilir. Siz veya eşiniz herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, hamilelik öncesi planlaması özellikle yararlı olacaktır.

Neden folik asit almam gerekiyor?

 

Folik asit bebeğin gelişiminde önemli bir rol oynar. Hamile kalmadan birkaç ay önce ve hamileliğin ilk üç ayı boyunca günlük folik asit takviyesi almak spina bifida ve diğer nöral tüp defektleri riskini önemli ölçüde azaltır. Doğum öncesi vitamin tabletleri almak da iyi bir fikirdir.

 
EN HIZLI HAMİLELİK TESPİTİ YENİ ÜRÜN
YELPAZESİ
HAMİLE
KALMAYA ÇALIŞIRKEN
HAMİLE KALMA